Компанія СП «Оптима-Фарм, ЛТД» на протязі 20 років є одним з провідних дистриб'юторів лікарських засобів і товарів медичного призначення на території України. Володар численних нагород і премій за високі досягнення в сфері фармацевтичної дистрибуції. Багаторічний досвід дозволяє нам бути лідером у вирішенні логістичних та інноваційних завдань, бути надійним і відповідальним бізнес-партнером. Наша компанія має в своєму розпорядженні сучасними складськими комплексами в усіх регіонах України. Ми співпрацюємо з вітчизняними та зарубіжними виробниками і їх представництвами на території України, що дозволяє пропонувати нашим покупцям широкий і сучасний асортимент товарів вітчизняних та імпортних виробників.


Наша місія
Ми представляємо на ринку фармацевтичну продукцію вищої якості. Робота з існуючими та майбутніми клієнтами заснована на їх потребах і ринкові тенденції. Ми забезпечуємо сервіс і відмінну якість продукції, що поставляється, тим самим покращуючи суспільство в якому ми живемо і працюємо. Зі своїм клієнтами ми будуємо партнерські, взаємовигідні у всьому відносини.


Наша культура: наш виграшний шлях співпраці
Робота наших співробітників характеризує шлях співпраці з клієнтами, постачальниками і будується на 3 важливих аспектах:

  • досягнення мети: ми розумніші і швидше. Ми створюємо інноваційні рішення разом з нашими партнерами. У нас не буває нерозв'язних завдань;
  • оптимальний вибір: ми працюємо, як одна команда, з нашими клієнтами і постачальниками над створенням, впровадженням і реалізацією кращих світових практик в дистрибуції. Ми об'єднуємо знання ринку зі світовими тенденціями.
  • кваліфікований підхід: ми відкриті, прозорі і соціально орієнтовані. Ми робимо ставку на якість продукції і наших послуг, забезпечуючи наших клієнтів кращим сервісом, на який вони можуть розраховувати.

Наші зобов'язання перед справжніми і майбутніми клієнтами
Оптима-Фарм зробить все, щоб наші справжні і майбутні клієнти на ринку України, які роблять ставку на турботу про кінцевого споживача, вигравали в конкурентній боротьбі. Ми робимо все для того, щоб наші партнери мали успіх в бізнесі, задоволення від співпраці і впевненість у завтрашньому дні.